1,742

مشخصات پارچه ترگال کجراه تک اصفهان

پارچه ترگال کجراه تک اصفهان یکی از برند های معتبر کارخانه های نساجی اصفهان است که داری مشخصا بخصوصی است. مشخصات ویژه پارچه های کارخانه تک اصفهان باعث شده است که از آنها برای تولید البسه های گوناگون بهره بگیرند.
پیش از توضیح مشخصات پارچه های تک، مصارف عمده انواع ترگال و کجراه را توضیح می دهیم.

مصارف عمده پارچه ترگال کجراه چیست؟

انواع پارچه های ترگال و کجراه برای تولید لباس های گوناگونی استفاده می شود.
ویژگی این پارچه ها و قیمت آنها به گونه ای است که تولیدی های پوشاک برای تهیه لباس های مختلف بصورت عمده از بازار خریداری می کنند.

  • لباس فرم مدارس
  • روپوش پزشکی
  • روپوش پرستاری
  • مانتو شلوار اداری
  • روتختی و ملحفه
  • تولید لباسکار
  • تولید کیف و کفش

می توان گفت مصارف عمده انواع ترگال و کج راه بسیار گسترده است و ویژگی های این پارچه باعث استقبال بسیار از آنها شده است.
کارخانه های بسیار زیادی در اصفهان هستند که رنگ های مختلفی از انواع کج راه و ترگال را تولید و هرکدام با نرخ مشخصی روانه بازار می کنند.

پارچه ترگال کجراه تک

پارچه ترگال کجراه تک

کارخانه های تولیدی پارچه کجراه و ترگال :

اصفهان قطب نساجی کشور است و هر ساله متراژ بسیار زیادی از پارچه های ترگال ساده و کجراه در رنگ های متنوعی با برند های گوناگون در بازار به فروش می رسند.
کارخانه تک اصفهان، فدک، مهنام، زرین پود از بهترین برند های اینگونه پارچه ها است که تقاضا برای خرید عمده آنها بسیار زیاد است.
هر کارخانه نساجی رنگبندی بخصوصی از این پارچه ها را تولید می کند و برای مصارف متعددی میان بکنداران و تولیدی ها معامله می گردد.
در بازار قماش کشور انواع این پارچه با برند های مختلف عرضه می شود که هر تولیدی متناسب با رنگ، کیفیت و قیمت نهایی پارچه، کارخانه مورد نظر خود را انتخاب می کند.

مشخصات پارچه ترگال کجراه تک :

کارخانه تک اصفهان یکی از بهترین تولید کنندگان ترگال کجراه است که در بازار کشور شهرت بسیار به دست آورده است.
پلی استر و ویسکوز الیاف تشکیل دهنده ترگال و کجراه می باشند و کالیته رنگ کارخانه تک حدود ۶۰ رنگ می باشد.
رنگ بندی متنوع پارچه های تک بسیار گسترده و برای تولید البسه های مختلف با مصارف گوناگون مطابقت دارد. هر یک از طاقه های پارچه ترگال کج راه تک ۴۰ متر می باشد که در عرض ۱۵۰ سانتی متر تولید و تکمیل شده اند.

کیفیت ترگال و کجراه تک بسیار مورد تایید تولیدی های پوشاک قرار گرفته است و همین امر موجب خرید عمده آنها در بازار شده است. قطعا زمانی که کیفیت و زیر دست پارچه بسیار نرم و با دوام باشد، تولید کنندگان البسه مختلف، از مشتریان ثابت آن برند پارچه خواهند شد.
بدین ترتیب روزانه بر تعداد مشتریان کارخانه تک افزوده می شود و از پارچه های این شرکت نساجی برای دوخت لباسکار، لباس فرم مدارس، ترگال سبز بیمارستانی اتاق عمل و … استفاده می کنند.

قیمت عمده پارچه ترگال کجراه کارخانه تک :

قیمت یکی از مهمترین مواردی است که هر خریدار پارچه در زمان حضور در بازار مورد بررسی قرار می دهد.
شرایط فعلی بازار باعث شده است که کسب و کارهای گوناگون رقابتی شوند و هر تولید کننده ای برای کسب سفارش یا دریافت سود بهتر، جویای خرید ارزان قیمت پارچه است.
قیمت پارچه های ترگال هر کارخانه با یکدیگر متفاوت است و هر برندی پارچه های خود را به نرخ مورد تایید خود وارد بازار می کند.

دلیل اصلی این تفاوت قیمت چیست؟

قیمت نخ و اجرت شرکت های تکمیل پارچه است که منجر به اختلاف قیمت نهایی پارچه می شود و علاوه بر قیمت زیر دست پارچه ها نیز با یکدیگر متفاوت هستند.
قیمت فروش عمده پارچه های کارخانه تک بسیار مقرون به صرفه است و همین عامل در کنار کیفیت بسیار خوب، مورد توجه بسیاری از بنکداران و تولیدی های پوشاک گردیده است.
برای خرید عمده انواع ترگال کجراه تک به قیمت کارخانه، می توانید با نمایندگی های فروش این شرکت در تماس باشید و بهترین پارچه را با قیمیتی استثنایی در اسرع وقت دریافت کنید.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مطالب جدید

دسته بندی مطالب

دسته‌ها

فهرست