213

خرید انواع پارچه پشت پرده ای

پارچه آستر پرده یا همان فلامنت پشت پرده ای یکی از ملزومات طراحی و اجرا پرده منازل می باشد.
قیمت فروش انواع پارچه های پشت پرده بستگی به نوع جنس و کیفیت تولید هرکدام دارد که در ادامه با آنها آشنا می شویم.
شما می توانید پارچه آستری را در طیف گسترده ای از رنگ ها خریداری کنید، بنابراین می توانید رنگی را انتخاب کنید که با پارچه لباس همخوانی داشته باشد (اگر رنگ مناسبی پیدا نکردید، از رنگ تیره تر به جای روشن تر استفاده کنید) یا اگر می توانید رنگ متضاد را انتخاب کنید بهتر است.

خرید پارچه آستری

 هنگامی که پارچه آستری را انتخاب می کنید، مطمئن شوید که الزامات مراقبت از شستشو با پارچه لباسی یا پرده ای سازگار است. قرار دادن یک آستر ابریشمی که ففقط نیاز به خشک شویی دارد در یک کت پنبه ای قابل شستشو کمی دردسرساز خواهد بود. پارچه های خوب برای خرید پارچه آستری در این مقاله بیان شده اند:

خرید پارچه پشت پرده ای ساتن

ساتن بهترین پارچه آستری برای پارچه پشت پرده ای است.  این پارچه براق است که قیمت کمی دارد. اکثر کت های آماده از آستر ساتن استفاده می کنند. مزایای خرید پارچه آستری ساتن نسبت به خرید پارچه آستری پلی استر بسیار زیاد است – زیرا ، تنفس پذیرتر و پوشیدن آن راحت تر است. بدون استاتیک و همچنین ضخیم تر از پلی استر است. پارچه ساتن پارچه سبکی است که سطح براقی دارد.

پارچه آستری ساتن ابریشم را برای لباس عروس به کار می برند. ابریشم دوپیونی ابریشم ضخیم تری می باشد که تن خور زیبا و خاصی دارد و وزن سبکی دارد که برای پارچه آستری استفاده می شود. آنها همچنین برای خرید پارچه پشت پرده ای مناسب هستند. ساتن ابریشم وزن سنگین تری دارد  و مناسب برای کت و شلوار است. خرید پارچه پشت پرده ای پلی استر از آستری ابریشم بادوام تر است. همچنین ممکن است خرید پارچه پشت پرده ای ابریشم برای بعضی از لباس ها مناسب نباشد.

خرید پارچه پشت پرده ای ابریشم هابوتای

پارچه آستری ابریشم هابوتای ابریشم چین نیز نامیده می شود. پارچه ابریشمی ساده، براق و نرم است و می توان آن را با شستشوی دستی یا خشکشویی شستشو داد .

خرید پارچه پشت پرده ای پلی استر

پارچه پشت پرده ای پلی استر ساده، سبک و نرم که اغلب به سبک ابریشم هابوتای تولید می شود. پارچه پشت پرده ای پلی استر قابل شستشو در ماشین لباسشویی است.
پنبابراین بهترین پارچه برای خرید پارچه پشت پرده ای کدام است؟

خرید پارچه پشت پرده ای فلامنت

پارچه فلامنت یک رو است و الیاف ویسکوز و فلامنت در  آن استفاده می شود. اگر از لاکرا در بافت آن استفاده شود با نام فلامنت لاکرا تولید می‌شود.
پارچه فلامنت در واقع پارچه تریکو می باشد که کاربرد زیادی در پوشاک دارا می باشد.
این پارچه حالت کشی دارد و در آن احساس راحتی می کنید. میزان مقاومت این پارچه در برابر شست و شوی زیاد بالا می باشد؛ بنابراین طول عمر محصولات تولید شده با این پارچه بالا است.
این پارچه در دو نوع براق و مات تولید می شود و پارچه‌ای چهار فصل است و در فصول متفاوت برای تولید پوشاک مورد استفاده قرار می‌گیرند.
بعضی از رنگ‌ها کاربرد بیشتری دارند پس برخی از رنگ‌ها بیشتر و برخی دیگر کمتر تولید می‌شوند.

پارچه فلامنت

بنابراین می‌توان گفت فلامنت یکی از محبوب‌ترین و پر کاربردترین ها، برای خرید پارچه پشت پرده ای است و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله کاربردهای این پارچه می‌توان به مواردی از قبیل تولید البسه، تولید پارچه‌های یکبار مصرف برای استفاده‌های بهداشتی در بیمارستان‌ها به عنوان گان، لباس بیمار، ماسک، تولید روتختی بیمارستان‌ها، ملحفه، روتختی منازل، هتل‌ها و مسافرخانه‌ها، چادر نماز، لباس‌های بچه گانه، لباس‌های ورزشی، تولید لباس زیر زنانه و مردانه، مایو شنا، لباس راحتی زنانه و مردانه و غیره اشاره کرد. فروشگاه آنلاین پارچه موزاس یکی از سایت های فروش پارچه با کیفیت می باشد.

پارچه آستر پرده

پارچه آستر پرده

خرید پارچه پشت پرده ای پنبه

پارچه پشت پرده ای پنبه یکی از محبوب ترین پارچه ها برای آستری می باشد.
پنبه از الیاف طبیعی ساخته شده است، بنابراین قابلیت تنفس دارد و در برابر پوست بسیار راحت است زیرا رطوبت را به خوبی جذب می کند.
آستر پنبه  همچنین حجم زیادی را به کل لباس اضافه نمی کند و برای لباس و شلوار مناسب می باشد.
پارچه پشت پرده ای نخی بهترین پارچه برای دوخت لباس نوزادان و لباس تابستانی می باشد. یکی از مشکلاتی که ممکن است برخی در برابر استفاده از پنبه ببینند این است که مانند برخی پارچه‌های دیگر به نرمی سر نمی‌خورد، که معیاری است که بسیاری هنگام انتخاب پارچه آستر به آن توجه می‌کنند، به خصوص برای کت‌ها.

معایب پارچه آستری پنبه

اگر می خواهید احساس نرم و ابریشمی برای داخل لباس، داشته باشید پنبه برای شما مناسب نیست.
ممکن است نسبت به سایر مواد آستر ذکر شده در اینجا خشن تر باشد، به خصوص مواد ارزان تر آن. همچنین پنبه مجلل به نظر نمی رسد. از دیگر مشکلات خرید پارچه پشت پرده ای نخی چروک شدن آن است. همچنین اگر پارچه‌های نخی را از قبل شسته نشوند، پس از اولین شستشو جمع می‌شود و در نتیجه ممکن است ظاهر لباس و پرده را از بین ببرد، زیرا به طور متفاوتی از آستر جمع می‌شود. پارچه پشت پرده ای پوپلین پنبه ای به عنوان یک پارچه آستری نازک به کار می رود. باتیست پنبه ای، موسلین، پرکال از دیگر موارد مورد علاقه برای خرید پارچه آستری هستند.
اگر آستری می‌خواهید که در آن احساس راحتی کنید، پارچه نخی ساده یا پارچه‌ای را انتخاب کنید.  پارچه آستری نخی برای کت و شلوار مناسب تر است.

خرید پارچه پشت پرده ای ابریشم

پارچه پشت پرده ای ابریشم بسیار گران و لوکس است و زمانی که شما این مقدار را برای یک لباس یک بار در زندگی می خواهید، ممکن است بخواهید از ابریشم برای لباس خود استفاده کنید. قابل تنفس و بسیار نرم است، زیرا خرید پارچه پشت پرده ای ابریشم مقرون به صرفه نیست و بسیار گران قیمت می باشد.

آستر پرده‌ای پنبه

پارچه پرده ای ابریشم چین سبک وزن تقریبا ارزان قیمت است که برای پارچه آستری استفاده می شود.
پارچه پشت پرده ای تافته ابریشم پارچه ای نازک می باشد و شکل خود را حفظ می کند. این پارچه یک ماده آستر برای پارچه‌های سبک و متوسط وزن است، به‌ویژه برای لباس‌ها و دامن‌هایی که نیاز به شکل دارند. خرید پارچه پشت پرده ای ارگانزای ابریشمی از پارچه های آستری نازک زیبا می باشد.

خرید پارچه پشت پرده ای تابیده مات

این پارچه در رنگ های سفید، شیری و نباتی برای پارچه پشت پرده ای استفاده می شود که کیفیت بهتری از به پارچه پشت پرده ای فلامنت دارد.

خرید پارچه پشت پرده ای پلی استر

در همه لباس‌های آماده، پارچه پشت پرده ای پلی استر پرمصرف‌ترین ماده آستری است. قیمت عمده پارچه پشت پرده ای پلی استر پایین است. این یک پارچه مصنوعی براق است که مراقبت از آن بسیار آسان است. ارزان قیمت است. یکی دیگر از معایب آن این است که تنفس پذیر نیست و عرق را جذب نمی کند، بنابراین اگر آن را طولانی مدت بپوشید ممکن است احساس خوبی نداشته باشید.

پشت پرده‌ای ساتن

پلی استر بافته شده صاف و سبک است که برای آستر شلوار، دامن و غیره مناسب است. بسیار نرم و بدون چروک است. ابریشم پلی چینی جایگزین ارزانی برای روکش ابریشم گران قیمت است. این پارچه نرم، ابریشمی و سبک وزن است. پارچه پشت پرده ای ساتن تولید شده از الیاف پلی استر به دلیل نرمی آن گزینه خوبی برای  پارچه آستری پرده می باشد. ساتن معمولاً سطحی صاف و مات دارد. ساتن در وزن‌ها و رنج‌های قیمتی بسیاری موجود است، بنابراین به عنوان پارچه آستری برای لباس‌های شب و لباس‌های ارزان قیمت مورد علاقه است.

خرید پارچه پشت پرده ای تابیده براق

این پارچه از نخ بسیار با کیفیت برایت تهیه می شود که نخی براق است، این پارچه ی براق نمای زیباتری در پشت پرده دارد و نمای بهتری در منزل دارد و کاربرد زیادی در  خرید پارچه پشت پرده ای دارد.
خرید پارچه پشت پرده ای

امروزه خرید پارچه پشت پرده ای و یا خرید پارچه آستری در دوخت تمامی پرده ها به عنوان لایه اول و زیرین پرده که ارتباط مستقیمی با نور حورشید دارد به کار می رود و جزو پارچه های پرفروش به حساب می آید.

انتخاب پارچه پشت پرده ای

پشم، کفپوش پلی استر، پارچه های پشمی-اکریلیک، پارچه های پنبه ای کرکی همگی به عنوان لایه ای کرکی که بین پارچه بیرونی و آستر قرار می گیرد، به عنوان روکش استفاده می شود. بنابراین در نهایت در میان این پارچه‌های آستر اگر لباس‌های شیکی دارید، ممکن است ابریشم چینی را انتخاب کنید. لباس های ساده می توانند آسترهای نخی داشته باشند. آستر ریون بمبرگ برای کت و شلوار بهترین است. برای لباس های بیرونی به یک لایه ضد آب نیاز دارید. می توانید آستر ساتن را تهیه کنید. داخل پالتوهای زمستانی پشمی، خزهای تقلبی، آستر پشت فلانل یا آستر لحاف انتخاب خوبی هستند. برای خرید پارچه پشت پرده ای به فروشگاه آنلاین پارچه مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مطالب جدید

دسته بندی مطالب

دسته‌ها

فهرست